Tallinn Stags piesakās VBHL

Go down

Tallinn Stags piesakās VBHL

Post by rieksts on Otrdiena 3 Aprīlis - 2:20

Šovakar 21:00 sasauktā konferencē, komanda Tallinn Stags, jebšu Tallinas "Brieži", paziņoja par gatavošanās procesu un pieteikuma veidošanu jaunizveidotajai Virtuālajai Baltijas Hokeja līgai.

Jau iepriekšējā dienā  "HQL Foundation" savos sociālajos mēdijos vēstīja, ka stāsies spēkā ar paziņojumu, ka jau plašajam koncernam pievienos atsevišķu sporta organizāciju. Lai arī Igaunijā hokejs pavisam noteikti nav populārākais sporta veids, izskatās, ka organizācija izvēlējusies nišu aizpildīt, un piedāvāt Igaunijas iedzīvotājiem augstākā līmeņa hokeju.

Preses konferencē uzstājās Ago Uusmets, "HQL Foundation" valdes priekšsēdētājs, kā arī "HQL Events and Catering" izpilddirektors.

"Kad izveidojām "Highest Quality Level" koncernu mēs sākām tikai ar pasākumu organizēšanu mazākiem uzņēmumiem, tad lielākiem. Palielinoties finanšu līdzekļiem atklājām paši savus restorānus Baltijā, kā arī vēl esam investējuši vairākos start-up projektos.

Jau no paša sākuma esmu vēlējies izveidot sporta komandu, un domāju, ka VBHL ir iespēja sākt kā no baltas lapas.

Ar lielāko prieku paziņoju, ka komanda Tallinn "Stags" ir oficiāli pieteikta dalībai VBHL 1. sezonā. Šis ir jauns solis mūsu koncerna darbības paplašināšanā.

Aicināšu HQL PR menedžeri Leena Terje informāciju papildināt.

Prezentāciju turpināja Līna Terje, kas HQL strādā jau no pirmssākumiem, un kā runāts plaši iesaistījās komandas koncepta veidošanā.

Sveiki visiem! Prieks Jūs redzēt tik kuplā skaitā un tik ieinteresētus par šiem lieliskajiem jaunumiem, kas ir mūsu kompānijai.

Tātad Tallinas "Stags" esam izvēlējušies starptautisku nosaukumu, jo spēlēsim starptautiski, un vēlamies, lai esam atpazīstami visā Baltijā, varbūt nākotnē arī Eiropā.

Komandas bāzes krāsas esam izvēlējušies igauņu karoga elementos, jo pašlaik esam vienīgā komanda, kas ir veikusi pieteikumu no šīs valsts.

Pašlaik strādājam pie abonementu sistēmas izveides, lai visiem Igaunijas iedzīvotājiem ir iespējas redzēt kā top vēsture un klātienē atbalstīt komandu savā pirmajā sezonā.

Esam priecīgi paziņot, ka izvēlējāmies HQL neizmantot kā oficiālo komandas sponsoru, bet tā vietā esam ieguvuši divus lieliskus sponsorus - Tallinas Lidosta A/S un FinanceEstonia.eu, kas būs mūsu galvenie sadarbības partneri šosezon.

Mazliet vēlāk arī atklāsim komandas oficiālos formastērpus. Par tehniskiem elementiem Andris Rieksts.

Andris Rieksts, bijušais AHL, KHL un Latvijas izlases hokejists ir izvēlēts par komandas ģenerālmenedžeri. 

Sveiki visiem! Man liels prieks, ka man ir uzticēts šis atbildīgais pienākums stūrēt šo pavisam jauno komandu pretī panākumiem! Domāju, ka visi ir pastrādājuši ļoti smagi, lai mēs nonāktu tik tālu, cik esam nonākuši, tādēļ tagad laiks darboties tehniskajam personālam.

Pašlaik veicam pārrunas ar pāris latviešu un amerikāņu treneriem, bet nekas vēl nav oficiāli, tādēļ lieki nerunāšu.

Vienīgais - esam oficiāli noslēguši līgumu ar Saku Suurhall uz nenoteiktu laiku par nomu uz visām hokeja spēlēm. Arēnā vieta ir aptuveni 7 000 skatītājiem, precīzu skaitu nezinām, jo vēl nekad nav bijusi uzstādīta hokeja konfigurācija sēdvietām.

Aicināšu HQL valdes priekšsēdētāju oficiāli atklāt komandas formas!

Dāmas un kungi - the Tallinn Stags!

Pēdējo reizi labojis rieksts Otrdiena 3 Aprīlis - 2:59; labots 1 reizi
rieksts

Number of posts : 4

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Tallinn Stags piesakās VBHL

Post by puņķis on Otrdiena 3 Aprīlis - 2:23

TALLINN

puņķis

Number of posts : 1

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by rieksts on Otrdiena 3 Aprīlis - 2:25

puņķis rakstīja:TALLINN

Paldies!

Mūsu PR komanda nemitīgi mēģina veikt uzlabojumus mūsu darbībā, tādēļ Jūsu veiktie ieteikumi mums palīdzēs.

Ar cieņu,
Tallinn Stags PR nodaļa.
rieksts

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by rieksts on Otrdiena 3 Aprīlis - 20:16

@OBESE

Watching You Watching You Watching You Watching You Watching You
rieksts

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by XXXTENTACION69 on Otrdiena 3 Aprīlis - 23:38

XXXTENTACION69

Number of posts : 1

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Crawford33 on Trešdiena 4 Aprīlis - 1:06

man pienākas mani 1200 tp no lshl? Admin Power
Crawford33

Number of posts : 2

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by rieksts on Trešdiena 4 Aprīlis - 1:53

Crawford33 rakstīja:man pienākas mani 1200 tp no lshl? Admin Power

var sabīdīt, ja uzliki Dima Nagiev avataru

es meloju
rieksts

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Crawford33 on Trešdiena 11 Aprīlis - 23:01

ir, crutis crawford atgriezas hokeja!1!!!
Crawford33

Number of posts : 2

Atpakaļ uz augšu Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu